Warsztaty edukacyjne dla NGO z powiatu garwolińskiego

Federacja Mazowia i Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne zapraszają na szkolenie organizacje pozarządowe m.in. fundacje, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, ochotnicze straże pożarne, kluby sportowe, spółdzielnie socjalne z terenu powiatu garwolińskiego.

Szkolenie odbędzie się w Łaskarzewie w siedzibie Stowarzyszenia CIA, ul. Alejowa 13.

Na szkoleniu zajmiemy się m.in. o tym:
👉 jak finansowo współpracować z samorządami i administracją centralną?
👉 czy samorząd może Wam dać wkład własny do projektu?
👉 jak skuteczniej pisać wnioski o granty?
👉 na co należy zwracać uwagę przy pisaniu projektów?
👉 jak i kiedy zacząć planować projekty?
👉 kto w najbliższym czasie ogłosi konkursy dla organizacji pozarządowych?
👉 gdzie szukać informacji o grantach?

Szkolenie jest bezpłatne!
Chcesz wziąć udział? Prosimy o potwierdzenie udziału poprzez napisanie wiadomości na adres mailowy: mazowia@mazowia.org.pl

Podczas warsztatów przewidujemy drobny poczęstunek, ale też zapraszamy – PRZYNIEŚCIE COŚ NA WSPÓLNY STÓŁ.

Szkolenie poprowadzą członkinie zespołu Federacja Mazowia, które szkolą, piszą wnioski, oceniają wnioski w konkursach grantowych i prowadzą program #MazowieckaAktywacja – konkurs grantowy dla lokalnie działających!

———————————————————————————————————————————————-
Projekt realizowany z dotacji programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.