Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Łaskarzewie

Działania zapoczątkowane w 2022 r. przez Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne doprowadziły do złożenia przez 6 organizacji pozarządowych działających w Mieście Łaskarzew wspólnego wniosku do Burmistrz Miasta Łaskarzew o utworzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego w Mieście Łaskarzew. 


Informacje

W sprawie utworzenia Rady Pożytku Publicznego w Mieście Łaskarzew została przyjęta Uchwała nr XLVII/295/2022 Rady Miasta Łaskarzew z dnia 4 listopada 2022 roku w sprawie trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. 

Zgodnie z treścią Uchwały zostanie powołana do życia Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego jako organ konsultacyjny i opiniodawczy głównie w sprawach związanych z działalnością pożytku publicznego w Mieście Łaskarzew. 

Uchwała dostępna TUTAJ

Więcej o RDPP: TUTAJ   

Treść wniosku o utworzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego w Mieście Łaskarzew. 

Uchwała nr XLVII/295/2022 Rady Miasta Łaskarzew z dnia 4 listopada 2022 roku w sprawie trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Wniosek o utworzenie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Łaskarzewie

Standardy działalności Rady Działalności Pożytku Publicznego

Burmistrz Miasta Łaskarzew w dniu 2 stycznia 2023 r. wydała Zarządzenie w sprawie powołania Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Łaskarzewie na kadencję 2023- 2025. Treść dostępna TUTAJ.

Kontakt

Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne
ul. Alejowa 13, 08-450 Łaskarzew
(II piętro budynek OSP Łaskarzew)

1. Marek Kusak, tel. 602 716 492

e-mail: stowarzyszeniecia@gmail.com

Wpisy powiązane

Efekty spotkania w sprawie inicjatywy lokalnej i RDPP w Łaskarzewie

W dniu 10 września 2022 r. (sobota) miało miejsce spotkanie warsztatowe z serii formy współpracy mieszkańców Łaskarzewa i … Czytaj dalej

Rada działalności pożytku publicznego w Łaskarzewie

  Zapraszamy mieszkańców Miasta Łaskarzew na kolejne spotkanie warsztatowe z serii formy współpracy mieszkańców Łaskarzewa i organizacji pozarządowych … Czytaj dalej

Wesprzyj nas!

ul. Alejowa 13
08-450 Łaskarzew

Skip to content