Współpraca

  1. Miasto Łaskarzew oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Łaskarzewie bezpłatnie użyczają lokal przy ul. Alejowej 13 w Łaskarzewie (II piętro) na prowadzenie działalności przez Stowarzyszenia Centrum Integracyjno Animacyjne za co serdecznie dziękujemy.
  2. Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne jest Ambasadorem programu Mazowsze Lokalnie w powiecie garwolińskim.
  3. Współpracujemy w Sieci Doradców Lokalnych FIMANGO Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.
  4. Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne współpracuje z Fundacją FaniMani w celu pozyskiwania dodatkowych środków na prowadzenie działalności statutowej. Możecie nas wspierać bezpłatnie przy zakupach internetowych oraz przekazując 1% podatku w rozliczeniu rocznym PIT. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.
  5. Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne współpracuje z Fundacją Techsoup Polska w celu uzyskania dostępu do nowoczesnego oprogramowania IT dla organizacji pozarządowych. W ramach współpracy uzyskaliśmy dostęp: do usług chmurowych Microsoft Cloud, do programu Google “G Suite for Non-Profits” oraz do programu Canva Pro dla organizacji pozarządowych.
  6. Federacja Mazowia – Federacja organizacji pozarządowych działających na terenie województwa mazowieckiego. Razem budujemy współpracę na Mazowszu.
  7. Google non – profit – udostępniona technologia google dla naszej organizacji
  8. Microsoft dla organizacji non – profit – udostępniona technologia Microsoft dla naszej organizacji
  9. Canva dla organizacji non-profit – narzędzie do projektowania stworzone z myślą o organizacjach non-profit dostępne w wersji PRO dla naszej organizacji
  10. Wolontariusze AVON – Pracownicy AVON Operations Sp. z o.o. podejmują działania społeczne razem z naszym stowarzyszeniem

Wesprzyj nas!

ul. Alejowa 13
08-450 Łaskarzew

Skip to content