Zbieranie Funduszy z FaniMani

Dołącz do osób, które bezpłatnie wspierają Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne przy okazji zakupów online. Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w Internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do naszego stowarzyszenia.

Informacje

Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a przed każdymi zakupami wyświetlona zostanie podpowiedź, jeśli wybrany sklep bierze udział w akcji.

Korzystaj z oferty 1703 sklepów internetowych i pomagaj nam bezpłatnie przy okazji zakupów!

Zebrane środki przeznaczymy na:

1. Prowadzenie Integracyjnego Kącika Komputerowego w Łaskarzewie dla Seniorów,
  2. Prowadzenie sportowej sekcji pływackiej Stowarzyszenia CIA Łaskarzew dla dzieci i młodzieży,
  3. Prowadzenie sportowej sekcji tenisa ziemnego Stowarzyszenia CIA Łaskarzew dla dzieci i młodzieży.

Dziękujemy Wam za aktywowanie darowizn z FaniMani.pl

To działa!  Darowizny od zakupów online trafiły już na nasze konto. To dla nas wiele znaczy, więc prosimy o dalsze wsparcie przy okazji codziennych zakupów online.

Razem z FaniMani.pl możecie pomagać nam przy okazji i w bezpłatny sposób ❤️