Członkowie Stowarzyszenia CIA Radnymi Rady Miasta Łaskarzew i Rady Gminy Łaskarzew

Stowarzyszenie CIA jako organizacja pozarządowa założyło Komitet Wyborczy Stowarzyszenie CIA i wystawiło kandydatów – swoich członków w wyborach samorządowych na Radnych do Rady Miasta Łaskarzew i Rady Gminy Łaskarzew.

W dniu dzisiejszym 7 maja 2024 r. odbyły się pierwsze sesje Rady Miasta Łaskarzew i Rady Gminy Łaskarzew, gdzie członkowie naszej organizacji pozarządowej Stowarzyszenia Centrum Integracyjno Animacyjnego złożyli przysięgi na Radnych nowej kadencji w obu Radach.

Jeszcze raz gratulujemy Mateuszowi Zięcinie, Gabrielowi Wasilce i Wojciechowi Gąsce skutecznego startu w wyborach samorządowych 2024 r. i objęcia funkcji Radnych gminnych.

Jednocześnie gratulujemy Wojciechowie Gąsce wyboru na Wiceprzewodniczące Rady Miasta Łaskarzew.

Przypomnijmy, że podstawowe działania Stowarzyszenia CIA mają na celu wzmacnianie aktywności obywatelskiej i społecznej mieszkańców lokalnej społeczności.

Publikujemy zdjęcia z Pierwszej sesji Rady Miasta Łaskarzew, na którą otrzymaliśmy zaproszenie dla przedstawiciela naszej organizacji pozarządowej.