Webinarium KNF dla seniorów i ich opiekunów

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) o tematyce „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji.

Webinarium (spotkanie online) odbędzie się 24 kwietnia 2024 roku (10:00-12:30). W webinarium można wziąć udział grupowo lub indywidualnie zgłaszając swój udział poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Stanisław Świerczyński już dokonał zgłoszenia grupowego na udział w webinarium w dniu 24 kwietnia 2024 roku w godzinach 10:00 – 12:30 (środa). Wszystkich zainteresowanych seniorów i ich opiekunów zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia CIA, ul. Alejowa 13 w Łaskarzewie (II piętro – budynek OSP Łaskarzew nad DPT Bajka) do grupowego udziału w tym ciekawym wydarzeniu online.

Celem spotkania online (webinarium) jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.


Wesprzyj nas!

ul. Alejowa 13
08-450 Łaskarzew

Skip to content