Warsztat: MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE – na co uważać?

Zapraszamy na wydarzenie, podczas którego seniorzy dowiedzą się, jakie Internet niesie ze sobą możliwości i zagrożenia.

Chcemy rozszerzać wiedzę o kompetencjach niezbędnych do korzystania z treści w Internecie, o specyfice tworzenia i odbioru informacji w sieci, w tym w mediach społecznościowych, oraz o bezpieczeństwie cyfrowym. Tworzymy przyjazne przestrzenie, które wspierają edukację i kompetencje społeczne osób starszych. Nieustannie działamy pod hasłem: Rozgość się w sieci, jesteś u siebie!

Spotkanie w formule warsztatu skierowane jest do seniorów i odbędzie się w dniu 27.04.2024 o godz.10:00 w Stowarzyszeniu CIA nad DPT Bajka, ul. Alejowa 13, II piętro.

TEMAT:    MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE – na co uważać?

Na spotkanie seniorów zapraszają wspólnie absolwenci kursu “Seniorzy w Sieci”, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę” oraz Stowarzyszenie Demagog.

Warsztaty organizowane są jako część projektu „Seniorzy w sieci”, który wchodzi w skład programu “Countering Disinformation among Vulnerable Populations in Central Europe” realizowanego w 4 krajach: Polska (Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”), Czechy (Transitions), Słowacja (Memo98), Węgry (Center of Independent Journalism).

Wesprzyj nas!

ul. Alejowa 13
08-450 Łaskarzew

Skip to content