Podsumowanie doradztwa Mazowsze Lokalnie 2023

Tegoroczna edycja konkursu Mazowsze Lokalnie 2023 zakończyła się 21 marca o godzinie 16.00. Do tego terminu były przyjmowane fiszki-wnioski w generatorze konkursu. Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne, jako Ambasador Mazowsze Lokalnie w powiecie garwolińskim przeprowadziło dla zainteresowanych konsultacje i doradztwo w sprawach konkursu, tj.:

1. Konsultacje fiszki-wniosku dla Grupy Razem Raźniej ze Szkoły nr 1 w Łaskarzewie,

2. Konsultacje fiszki-wniosku dla grupy Aktywni i Zdrowi ze Szkoły nr 1 w Łaskarzewie,

3. Konsultacje fiszki-wniosku dla Koła Gospodyń z Celinowa,

Złożone fiszki-wnioski w konkursie za pośrednictwem organizacji wspierającej-Stowarzyszenia CIA:

1. Grupa nieformalna Razem Raźniej,

2. Grupa nieformalna Aktywni i Zdrowi.

Wyniki I etapu konkursu Mazowsze Lokalnie 2023 będą dostępne na stronie: mazowszelokalnie.pl

Dodatkowo informowaliśmy o konkursie Mazowsze Lokalnie 2023 na stronie internetowej Stowarzyszenia Centrum Integracyjno Animacyjnego oraz na Fun Pagu Stowarzyszenia na Facebooku.

Kontakt do Ambasadora:

Marek Kusak