Pajęczyna Antysmogowa

Polecamy projekt Pajęczyna Antysmogowa grupy nieformalnej ANTYSMOG, któremu udzieliliśmy wsparcia w ramach Mazowsze Lokalnie 2020. Bardzo ciekawa inicjatywa z zakresu ochrony środowiska mająca na celu podniesienie świadomości społecznej w zakresie zanieczyszczenia powietrza w mieście Łaskarzew. W projekcie wdrożona została koncepcja IoT – Internetu rzeczy dla systematycznego zbierania danych o stanie zanieczyszczenia powietrza w w kilku lokalizacjach miasta Łaskarzew przez grupę mieszkańców wolontariuszy. Więcej o tej inicjatywie oddolnej dowiecie się na stronie Nasze Sprawy. Zapraszamy również na stronę ANTYSMOG na Facebooku. 


Informacje

Projekt sfinansowano ze środków „Mazowsze Lokalnie” dofinansowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Konkurs „Mazowsze Lokalnie” w 2020 r. dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Galeria

Kontakt

Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne
ul. Alejowa 13, 08-450 Łaskarzew
(II piętro budynek OSP Łaskarzew)

Marek Kusak, tel. 602 716 492

e-mail: stowarzyszeniecia@gmail.com

Wpisy powiązane

Pajęczyna antysmogowa w Łaskarzewie

Polecamy projekt Pajęczyna Antysmogowa grupy nieformalnej ANTYSMOG, któremu udzieliliśmy wsparcia w ramach Mazowsze Lokalnie 2020. Bardzo ciekawa inicjatywa … Czytaj dalej

Wesprzyj nas!

ul. Alejowa 13
08-450 Łaskarzew

Skip to content