Budowa boiska trawiastego w miejscowości Sośninka

W 2021 roku Stowarzyszenie CIA w ramach Mazowsze Lokalnie udzieliło wsparcia Mieszkańcom wsi Sośninka w inicjatywie związanej z budową boiska piłkarskiego w miejscowości Sośninka w gminie Łaskarzew.

Informacje

Grupa nieformalna „Mieszkańców wsi Sośninka” na czele z Sołtysem i Radnym Gminy Łaskarzew podjęła budowę boiska trawiastego w Sośnince. W inicjatywę mocno zaangażowani są również członkowie społeczności Klubu Snajper Sośninka.
Więcej na stronie Sołectwa Sośninka: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063574742658

„Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz środków
Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Stowarzyszenie Europa i My, Stowarzyszenie BORIS, Stowarzyszenie SOKIAL oraz Fundację Fundusz Współpracy”.

Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne
ul. Alejowa 13, 08-450 Łaskarzew
(II piętro budynek OSP Łaskarzew)

1. Marek Kusak, tel. 602 716 492