W pogoni za sensacją

W związku z artykułem na jednej ze stron internetowych Zarząd Stowarzyszenia Centrum Integracyjno Animacyjne jeszcze raz kieruje podziękowania dla Miasta Łaskarzew oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaskarzewie za wieloletnią (ponad 20 letnią) współpracę w kwestii bezpłatnego użyczenia lokalu na II piętrze przy ul. Alejowej 13 w Łaskarzewie. Na każdym kroku przypominamy mieszkańcom Łaskarzewa o prowadzonej współpracy w tym zakresie. Informujemy również o współpracy na naszej stronie internetowej: https://stowarzyszeniecia.org/dzialalnosc/wspolpraca/

Tak, to nic odkrywczego, że Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne od ponad 20 lat, tj. od początku swojej działalności korzysta z lokalu na II piętrze przy ul. Alejowej 13 w Łaskarzewie, na podstawie 3-krotnie przedłużanej umowy bezpłatnego użyczenia zawartej z Miastem Łaskarzew, za zgodą właściciela Stowarzyszenia OSP Łaskarzew.
Zarząd Stowarzyszenia CIA stoi na stanowisku, że informacje zamieszczone na jednej ze stron internetowych nie mają nic wspólnego z realiami lokalnej rzeczywistości i szkodzą rozwojowi lokalnej działalności społecznej oraz wszystkim organizacjom pozarządowym w Łaskarzewie, które dla prowadzenia swojej działalności społecznej bezpłatnie korzystają z zasobów Miasta Łaskarzew.

Przyjmując komercyjny tok myślenia prezentowany w artykule można puścić wodze wyobraźni i snuć niestworzone wizje utraconych i przyszłych zysków dla Miasta Łaskarzew z wynajmu poszczególnych obiektów przez organizacje pozarządowe, w tym wynajmu lokalu na II piętrze przy ul. Alejowej 13, wynajmu obiektu Orlik w Łaskarzewie, wynajmu hali sportowej w Łaskarzewie, boiska i trybun w Łaskarzewie. Czy to ma sens? Czym to się może skończyć dla odbiorców prowadzonych działań i samych organizacji pozarządowych? Pytania chyba retoryczne.

Wesprzyj nas!

ul. Alejowa 13
08-450 Łaskarzew

Skip to content