Umiem pływać – Edycja 2023

Jeszcze w grudniu 2022 r. złożyliśmy do Ministerstwa Sportu i Turystyki wniosek na dofinansowanie organizacji zajęć sportowych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z Łaskarzewa, tj.:  

1. Zajęć sportowych dla uczniów organizowanych w ramach Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” w 2023 roku. Więcej informacji o konkursie TUTAJ.

W dniu 15 lutego 2023 r. opublikowano wyniki konkursu na stronie Ministerstwa TUTAJ. Otrzymaliśmy na realizację tego zadania w 2023 r. dofinansowanie w kwocie 15 000 zł.

W 2023 roku kontynuujemy współpracę nawiązaną w 2022 roku dla sprawnej realizacji programu Umiem Pływać ze Szkołami Podstawowymi z Łaskarzewa, z Miastem Łaskarzew oraz Rodzicami uczniów klas I-III Szkół Podstawowych w Łaskarzewie. W tym roku zajęcia nauki pływania zaplanowano do przeprowadzenia na Pływalni Miejskiej „Garwolanka” w Garwolinie. W tej edycji programu przewidziano również współpracę z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Uzależnień w Łaskarzewie w celu realizacji programu profilaktyki uzależnień w ramach i w trakcie realizacji programu Umiem Pływać 2023.

Programem objęto 45 uczniów klas I-III Szkół Podstawowych z Łaskarzewa. Rekrutacja do programu została przeprowadzona wspólne ze Szkołami z Łaskarzewa i została już zakończona.

Przy okazji zapraszamy do zgłaszania dzieci do nowej grupy pływackiej i nowej sekcji tenisa ziemnego. Więcej informacji TUTAJ

Kontakt w sprawie: 

Marek Kusak, tel. 602716492 po 18.00;

mejl: stowarzyszeniecia@gmail.com

Wesprzyj nas!

ul. Alejowa 13
08-450 Łaskarzew

Skip to content