Nowe laptopy dla Integracyjnego Kącika Komputerowego

Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne otrzymało dofinansowanie w ramach otwartego konkursu ofert na realizację w 2022 r. zadań publicznych mających na celu doposażenie stanowisk służących podniesieniu kompetencji cyfrowych seniorów, pn. „Cyfrowe Kluby Seniora” na zakup 8 nowych laptopów na potrzeby Integracyjnego Kącika Komputerowego i wsparcie realizacji celów statutowych Stowarzyszenia CIA. 

Nasz projekt, pn. „Zakup 8 nowych laptopów w celu doposażenia stanowisk służących podniesieniu kompetencji cyfrowych seniorów z Miasta Łaskarzew w trakcie spotkań Integracyjnego Kącika Komputerowego w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Integracyjno Animacyjnego.” pozwolił na zakup nowego sprzętu IT bez obciążeń wcześniejszego użytkowania. Po wielu latach działalności na rzecz edukacji nieformalnej na rzecz podniesienia umiejętności cyfrowych Seniorów doczekaliśmy się możliwości zakupu nowego i nowoczesnego sprzętu IT z dofinansowania ze środków publicznych Ministra Cyfryzacji. 

Już tradycyjnie zapraszamy zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności cyfrowych Seniorów z Miasta Łaskarzew na spotkania Integracyjnego Kącika Komputerowego – Cyfrowego Klubu Seniora.

Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne
ul. Alejowa 13, 08-450 Łaskarzew
(II piętro budynek OSP Łaskarzew)

1. Stanisław Świerczyński, tel. 503 703 347

2. Krzysztof Kaczorowski, tel. 783 704 770

3. Marek Kusak, tel. 602 716 492

e-mail: stowarzyszeniecia@gmail.com

Wesprzyj nas!

ul. Alejowa 13
08-450 Łaskarzew

Skip to content