Konkurs na działania kulturalne w DPT Bajka w Łaskarzewie

Dom Pracy Twórczej Bajka w Łaskarzewie zaprasza mieszkańców Łaskarzewa do wzięcia udziału w Konkursie na działania kulturalne. Celem Konkursu jest odkrywanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych oraz aktywizacja kulturalna mieszkańców miasta Łaskarzew.

W ramach konkursu mieszkańcy Łaskarzewa mogą do dnia 23 czerwca 2023 r. zgłaszać swoje pomysły na działania kulturalne w DPT Bajka w Łaskarzewie (u Pani Moniki Walendy) opisując przedsięwzięcie wypełniając wniosek kierując się zapisami regulaminu konkursu.

Bajka będzie realizowała zwycięskie projekty wspólnie z ich autorami – mieszkańcami Łaskarzewa. Na realizację jednej inicjatywy można pozyskać maksymalnie 9 000 zł. Bajka liczy na realizację min. 3 i max. 7 inicjatyw kulturotwórczych. Łączny budżet konkursu to 30 000 zł.

Informacje można uzyskać na stronie www.dptbajka.pl oraz w DPT „Bajka” nr tel. 25 68 45 102.

Wsparcie w złożeniu wniosku można też uzyskać w Stowarzyszeniu CIA u Marka Kusaka, kontakt mejlowy: stowarzyszeniecia@gmail.com

Spotkanie informacyjne na rozpoczęcie konkursu odbyło się w dniu 7 czerwca o godzinie 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Integracyjno Animacyjne przy ul. Alejowej 13 w Łaskarzewie. Uczestnicy poznali szczegóły konkursu zapisane w regulaminie oraz uzyskali odpowiedzi na nurtujące pytanie w sprawie swoich pomysłów na oddolne inicjatywy kulturotwórcze. Spotkanie poprowadziła Pani Pola Rożek – Animator Kultury w programie Dom Kultury+.

Galeria zdjęć ze spotkania dostępna również TUTAJ.

Wesprzyj nas!

ul. Alejowa 13
08-450 Łaskarzew

Skip to content