Bezpłatne szkolenie z WordPressa

Chcesz stworzyć swoją pierwszą witrynę internetową, bloga czy wizytówkę firmy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? A może prowadzisz już stronę przy pomocy WordPressa, ale nie radzisz sobie z jej obsługą lub chciałbyś ją zaktualizować, tak by wyglądała bardziej profesjonalnie i sprawiała lepsze wrażenie? Niezależnie od tego, do której grupy osób należysz, ten kurs pomoże Ci osiągnąć Twój cel.
Zapraszamy członków lokalnych organizacji pozarządowych na stacjonarne bezpłatne szkolenie z WordPressa zarówno tych kompletnie zielonych, jak i osoby, które w tym popularnym systemie zarządzania treścią (CMS) postawiły już pierwsze kroki.
Czego się nauczysz:
instalacji i konfiguracji WordPressa
personalizacji wyglądu strony dzięki motywom
optymalizacji strony pod kątem SEO
instalacji i wykorzystania najlepszych wtyczek
administracji stroną i użytkownikami
aktualizacji i dbania o bezpieczeństwo strony
wdrożenia strony na serwer
tworzenia wszystkich niezbędnych podstron
Dla kogo:
Szkolenie stacjonarne dla maksymalnie 10 członków lokalnych organizacji pozarządowych.
Kiedy:
Dwa sobotnie spotkania pierwsze 2 kwietnia 2022r. drugie 9 kwietnia 2022 r. w godzinach od 9.00 do 14.00.
Gdzie:
Siedziba Stowarzyszenia Centrum Integracyjno Animacyjnego, ul. Alejowa 13 w Łaskarzewie (II piętro).
Prowadzący szkolenie:
Patryk Błachnio – Właściciel RIIOR Media, Specjalista ds. Marketingu Internetowego, Twórca wielu stron internetowych przy pomocy WordPressa w tym nieoficjalnego portalu miasta Łaskarzew https://elaskarzew.pl/ dostarczającego informacji na temat miasta jego mieszkańcom. Członek Stowarzyszenia Centrum Integracyjno Animacyjne.
Zgłoszenie na szkolenie:
Przyjmujemy do 31 marca 2022 roku.
Organizatorzy:
Stowarzyszenie Centrum Integracyjno Animacyjne – organizacja pozarządowa działająca na rzecz wzmocnienia i podniesienia skuteczności różnorodnych form działania społecznego w powiecie garwolińskim. Wspieramy rozwój i inicjatywy oddolne młodych organizacji pozarządowych jak również inicjatywy oddolne grup nieformalnych (np. grup sąsiedzkich, grup rodziców, grup pasjonatów) podejmujących działalność społeczną na rzecz dobra wspólnego. Wszystkim potrzebującym wsparcia oferujemy szkolenia, konsultacje, doradztwo, wsparcie instytucjonalne i infrastrukturalne oraz pomoc w wymianie informacji wierząc, że prawdziwie demokratyczne społeczeństwo opiera się na współpracy w trzech obszarach życia społecznego: pozarządowym, publicznym i prywatnym. https://stowarzyszeniecia.blogspot.com/
RIIOR Media – Patryk Błachnio – firma zajmująca się marketingiem internetowym, świadczy wiele usług w zakresie reklamy internetowej dla małych i średnich firm. Prowadzi działania SEO, Google ADS, Facebook ADS promując stronę klienta na wszystkich płaszczyznach. Oferuje strategie pozwalające skutecznie zwiększać sprzedaż na stronach klientów. Świadczy usługi w zakresie social media i content marketing, w tym usługi w prowadzeniu profili na facebooku, instagramie, linkedinie. Zespół ma duże doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego. https://media.riior.net/

Wesprzyj nas!

ul. Alejowa 13
08-450 Łaskarzew

Skip to content